זומבה למבוגרים

זומבה זה ריקוד פיטנס אפנתו עם אופי לטיני.  המילה זובמה היא מילת סלנג של נוער מקולומביה, והפירוש שלה הוא "לזוז מהר" או "לזמזם". אנו במקרים כאלו אומרים :" זוז" (כזו מין תזוזה…)

 

הריקוד האירובי מתחיל להיות פעילות אופנתית בכל העולם. את הרישיון ללמד זומבה כבר קיבלו יותר מ90 אלף מרכזי פיטנס ביותר ממאה ועשר מדינות בעולם. בפעילות זומבה משתתפים למעלה מ 10 מיליון חובבי זומבה בעולם, והזומבה הפופלרית ביותר היא באירופה, ארה"ב וקנדה.ע"פ האגדה, יצירת זומבה הייתה עניין מקרי. אלברון פרס פשוט שכח להביא לשיעור פיטנס את הדיסקים שהוא עבד איתם , ואז הוא החליט לפתור את העניין הזה ולהעביר שיעור עם שירים האהובים עליו: שילובים של סמבה וסלסלה, והאימון הזה הדליק את כולם.זומבה זה קומפלקס שלם, שמאחד כמה סגנונות על בסיס האירובי, סגנונות כמו סלסה, ממבו,מרנגה צ'ה'צהצ'ה, קמביה, ריקוד בטן ,טנגו היפ-הופ פלמנקו, רגהטון.
קצב לוהט ומשתנה של זומבה עוזר לחזק את שריר הלב. זומבה נותנת עומס משולב ונכון לכל מערכות השרירים בגוף.תתכוננו להרבה תנועות אגן, זה כמובן השפעה של ריקודים לטינו-אמריקאים ושל ריקודי בטן על הזומבה.
זומבה זה מין תרופה לסטרסים ודיכאון. זומבה מומלצת כאחד לנשים וגברים ועוזרת לשפר את האמוציות ולהרגיש צעירים יותר.היום, חזרה על אותן תנועות שמשתשמים בהן בתכניות פיטנס רגילות כבר משעממות את הנשים ששואפות להיות חטובות.

השאירו תגובה