טנגו ארגנטינאי

 

 

הקסם של הטנגו והצלחתו נשארו עד לימים אלו, והם נולדו במפגש המאה. הריקוד נולד

בשכונות העוני בבואנוס איירס, ארגנטינה, והתפתח בבתי קפה ומסעדות. תנועות בלתי רגילות, ומוסיקה אמוציונאלית עם אופי ייחודי, קצב ותשוקה – הם התכונות של הטנגו שריגשו אנשים רבים והפכו אות טנגו ארגנטינאי לריקוד כל-כך מיוחד בהיסטוריה.

עידן הטנגו… השפעת המוזיקה, הריקוד, הקרב והתשוקה, האהבה והשנאה – כל התכונות שמוסתרות בו… כל הדברים הללו היו כל כך גדולים ומשמעותיים, שהקסם של הטנגו נשמר עד היום.

החיבור בזוג שנוצר ללא מילים, המבט בעיניים, החצאית שמתנופפת עם תנועת הרגליים המהירה, הורד האדום שעולה במוחינו כשחושבים על הטנגו…
הטנגו הארגנטינאי עוזר לזוגות לפתח פן חדש ביחסים, לעורר חושניות, ללמוד את שפת התשוקה, לבטא רגשות ללא מילים, ליהנות מההרמוניה של האחידות, להיפתח מחדש, להיות קרובים יותר אחד לשנייה…

 

הטנגו הארגנטינאי זה עולם קסום ומוזיקה דוקרת

זה מובטח שריקוד יפה ומושלם ישאיר רושם חזק על הצופה ויגרום לו להידבק למקום מושבו עד לסוף המחזה – הטנגו מהפנט, מכשף ומושך.

אם לפתע בני האדם היו מאבדים את יכולת הדיבור, הטנגו היה מציל אותם.

בעזרת הטנגו הארגנטינאי אפשר להביע מגוון רחב של רגשות, אבל בדרך כלל קוראים לו 'ריקוד התשוקה' שבו התפקיד הראשי הוא של הגבר. הריקוד בנוי על אלתור והיכולת של בני הזוג להרגיש אחד את השנייה.

מלבד התרומה של הטנגו לזוגיות, קיימים בו יתרונות נוספים שבדרך כלל לא עולים בדעתינו…

הידעתם שלטנגו יש יכולות ריפוי?

הרופא והפסיכיאטר הארגנטינאי פדריקו טרוסרו, מחבר הספר 'טיפול בטנגו', בטוח שמחלות רבות כמו דיכאון לדוגמה, ניתנות לריפוי באמצעות הטנגו. כבר במשך כמה שנים הוא משתמש בריקוד הזה כאמצעי ריפוי שעוזר לאנשים להפטר מבעיות בריאותיות שונות.

בתרבות המודרנית ובארגון החיים הסוציאליים בערים גדולות הטנגו הוא התשובה הברורה לצורך האנושי בקשרים בין-אישיים ותחושת הקרבה לאדם נוסף.

יצירת קשר
לפרטים צלצלו: 054-7768245

השם שלך

אימייל

טלפון