פעילויות ג'ירוקנסיס וג'ירוטוניק

אנו מזמינים אתכם לטעימה של פעילויות חוויתיות - ג'רוקנסיס וג'רוטוניק.

שיטת הג'ירוטוניק היא שיטה בינלאומית שפותחה ע"י ג'וליו הורבאט ככלי בידי רקדנים, לחיזוק יכולות הריקוד ולשיקום מפציעות.   שיטת הג'ירוקינסיס לאימון גופני מגדילה את טווח התנועה במפרקים, משפרת את הגמישות, ובאותו זמן מחזקת מחטבת ומעצבת את השרירים והגוף.   לעומת שיטות אחרות, שמתבססות ברובן על תנועה קווית, שיטת הג'ירוקינסיס מתבססת על רב מימדיות

 תנועתי, כאשר התנועה זורמת בין כיווץ למתיחה, בין קימור וקיעור, פיתולים ורוטציה של עמוד השדרה.

רב המימדיות התנועתי מתבטא במעגליות וסיבוביות התנועות  – דבר המביא לשחרור ופתיחה של המפרקים.   הגוף מגיב באופן מיידי לתנועה העדינה ותנודות עמוד השידרה המלוות בנשימה תואמת. שיטת ג'ירוקינסיס וג'ירוקינסיס פועלות לאיזון בין גוף לנפש ע"י נשימה הרמונית ( הלקוחה מקונדליני יוגה) המלווה את התנועות ועוזרת להזרמת האנרגיה.

 

המדריך ש לנו יגאל מתאמן כבר מהקיץ, אני ורוב המדריכים גם מצתרפים. סלביק קריקליבי, אלוף עולם ואחד מהרקדנים המבריקים בריקודים לטינו-אמריקאים אמר: "מה שפיתח באופן נדיר את גוף שלי – זה שיטת  ג'רוטוניק ולא ריקודים לטינו-אמריקאים. וזה בנוסף לריקודים אפריקאים, שעסקתי בהם לצורך פיתוח גוף שלי".   פעילות ג'רוקינסיס תתקיים בסטודיו שלנו בבית היינה ב 1.11.2013 בשעה16:00 . 

פעילות מיועדת לרקדנים והורים של להקה ולהקה צעירה.

עלות השתתפות בפעילות היא 30 ש"ח לאדם.

פעילות ג'רוטוניק תתקיים ב-9.11.2013 בין השעות 09:00-11:00 בסטודיו "חופש לנוע", רח' הנטקה, 10  בחיפה. פעילות מיועדת לרקדנים והורים של להקה בלבד.  במקרה וישארו מקומות פנוים כמה מרקדנים והורים של להקה צעירה  גם יוכלו להשתתף בפעילות. הרשמה לפעילות ג'רוטוניק עד תאריך 6.11.2013. .  עלות השתתפות בפעילות 30 ש"ח לאדם.

עלות השתתפות בשתי פעילויות ג'רוקנסיס וג'רוטוניק היא 50 ש"ח לאדם.   שימו לב! פעילויות ג'רוקנסיס וג'רוטוניק ממומנות חלקית על ידי בית ספר  OSCAR ומתקיימות על פי הרשמה מוקדמת בלבד. כמות המשתתפים בפעילויות היא מוגבלתעדיפות הראשונה תנתן לרקדנים ועדיפות השניה להורים

להרשמה

יצירת קשר
לפרטים צלצלו: 054-7768245

השם שלך

אימייל

טלפון