ריקודים סלונים לילדים


רוצים לאפשר לילדכם התפתחות מגוונת? ריקודים סלוניים תהיה בשבילכם הבחירה הנכונה ביותר!

עיסוק בריקודים סלוניים יעזור לילדים ליצור אופי עצמאי,אחראי ויצירתי לרכוש ביטחון עצמי, כיבוד עצמי ויכולת הערכה, לפתח קואורדינצייה, גמישות, חוש קצב, עמידה נכונה, לאמן כושר,כוח שרירי הגוף וסיבולת.

ואנו, בית ספר לריקודים סלוניים ולטינו אמריקאים ״אוסקר״ עם המורים הטובים ביותר בארץ ועם עשרות אלופי ישראל שגדלו בצל קורתנו, נעזור לילדכם לפתח את הכישרון שלהם שיש להם מהטבע. קבוצות למתחילים, מתקדמים, לספורטאים השמשתתפים בתחרויות ארציות.

ריקודים סלוניים זה דרך ביטוי עצמי זהו העולם הפנימי שמשתקף בתנועה.
המטרה העיקרית בריקודים סלוניים, זה התפתחות הילד.

התרומה של הריקודים הסלוניים לבריאות והתפתחות הילד היא ענקית :קואורדינצייה מפותחת, גוף חזק וגמיש, מערכות הגוף שונות, כמו מערכת הנשימה ומערכת כלי הדם, פועלות ומתפקדות במלוא העוצמה, חוש קצב טוב, טעם אסתטי עדין ונכון, מודעות ליופי של תנועת הגוף.

ריקודים סלוניים ,כמו כול ספורט אחר, עוזרים לילד להפוך לאחראי יותר וממושמע יותר, מפתחים אשיות יצירתית, חזקה נפשית ופיזית. הריקודים הסלוניים עוזרים לילד להתגבר על קומפלקסים רבים. חוץ מהכול ריקודים סלוניים הוא ענף ספורט מאוד יפה שיוצר אצל ילדים כיבוד ובטחון עצמי ויכולת הערכה, עוזר לילדינו למצוא את עצמם ,ולחוות המון הנאה מהשתתפות בתחרויות והופעות ,לקבל פרחים ,מדליות ומחיאות כפיים.

ההבדל בין ריקודים סלוניים לענפי ספורט אחרים זה שריקודים סלוניים זה ענף ספורט מאוד אמוציונאלי, שמלמד לנצח וגם להפסיד בכבוד, ובנוסף, להסיק מסקנות נכונות גם מהניצחונות וגם מהפסדים.

 

יצירת קשר
לפרטים צלצלו: 054-7768245

השם שלך

אימייל

טלפון


השאירו תגובה