נטלי דריקר ספורטאית השנה

היא הגיעה לבית הספר אוסקר לפני 14 שנים, עולה חדש .. היא כבר ידעה לרקוד, אבל מהתחלה רקדה לבד. אחר כך היו בני זוג -  Zinshtein Ronen ושוב תקופה של לבד, זוגיות עם יניב קקון, השתתפות בתוכנית "רוקדים עם הכוכבים" .. מאז דצמבר 2008 Nalia Driker וFrancecso Paris הם זוג. במהלך חמש השנים הללו היו הרבה דברים – עליות, ירידות, מריבות, דמעות, צחוק,
ועוד שעות רבות של אימונים, יום יום, בלי הפסקה, כמו תפילה – בכל מזג אוויר ובכל מצב רוח ..והנה זה בא: בשנת 2014 –  נבחרה Natalia Driker – כספורטאית השנה בין כל הספורטאיות בענפי ספורט הלא אולימפים וקיבלה פרס מיוחד מידיו של שרת הספורט, לימור לבנת. בנוסף לכך, נטליה ופרנצ'סקו, כמו זוג של השנה על ידי התאחדות ישראלית לספורט הריקוד יחד קיבלו פרס מיוחד.
גאווה, כבוד, שמחה והתחושה שההישג הזה הוא לא מיקרי לבית הספר אוסקר, שגידל יותר מדור אחד של רקדנים טובים, איכותיים, ספורטאים מצטיינים, ואנשים פשוט טובים. בנוסף לכך, נטליה ופרנצ'סקו, כמו זוג של השנה על ידי התאחדות ישראלית לספורט הריקוד יחד קיבלו פרס מיוחד.
גאווה, כבוד, שמחה והתחושה שההישג הזה הוא לא מיקרי לבית הספר אוסקר, שגידל יותר מדור אחד של רקדנים טובים, איכותיים, ספורטאים מצטיינים, ואנשים פשוט טובים. ללא שמץ של ספק, הספורטאים ברמה הגבוהה ביותר, שכיום מתאמנים באוסקר, כמו גם הדור הצעיר ומבטיח,  שוב ושוב יתנו לנו סיבה לגאווה ושמחה! יישר כוח!