תוצאות או תירוצים?

סמינרים לא מביאים להישגים, מחנות אימון לא נותנים תוצאות,  שיעורים פרטיים הם סתם בזבוז כסף!!!

היום תכניות לימוד לריקודים סלוניים הן מאוד מגוונות. בטוח שגם אתם משתתפים בסדנאות, סמינרים עם מורים מהארץ ומחו"ל, פעילים במחנות אימונים ולוקחים שיעורים פרטיים. אך משום מה זה לא מביא להישגים ואתם עדיין נמצאים במקום מחוץ לגמר בתחרויות.

מסקנה - כל זה לא עובד וזה סתם בזבוז כסף. מוכר?
עכשיו, בואו נדבר בגלות ובכנות – את כל המידע שאתם מקבלים בפעילויות האלו אתם לא מיישמים, לא מוציאים לפועל.

אם אתם רוצים שיקרה "נס" ושהמצב ישתפר, להלן 5 עצות לקבלת תוצאות טובות מסמינרים, מחנות אימונים ושיעורים פרטיים –  

  •  טיפ מס' 1: עדיף פעם אחת מיידי מפעמיים מושלם

כשאתם משתתפים בסמינר, מחנה אימונים, לוקחים שיעור פרטי – הדבר הכי חשוב זה לתרגל. אולי התרגול יהיה לא מושלם, אולי התרגול שלכם יהיה עם ציון בקושי 60, אבל הוא יהיה!!! התרגול הכי גרוע עובד ומקדם הרבה יותר טוב מתרגול מושלם אשר לא התבצע. וכך בכל דבר.

  •    טיפ מס' 2: תשאירו את האופטימיזציה לאחר-כך.

נכון, אולי אפשר לעשות אופטימיזציה למשימות שאתם מקבלים; לעשות אותן אחרת, לעשות אותן יותר טוב. אבל, לפני שאתם עושים אופטימיזציה, תעשו את הדברים בדיוק איך שאומרים לכם. קודם כל, קבלו מזה תוצאה ואחר כך – לבריאות, תעשו אופטימיזציה כמה שאתם רוצים.

להגיע להישגים ולהיות אלופים זה לא מקריות – זו שיטה.

  •   טיפ מס' 3תיישמו באופן מיידי.

    זוכרים את כלל של ה-72 שעות? אם לא יישמתם, הפנמתם או הוצאתם לפועל את האינפורמציה שקיבלתם באופן מיידי אז המוח שלכם רואה את האינפורמציה הזו כמיותרת, ועושה לה 'דליט' – מוחק אותה. לכן, יש לכם רק שלושה ימים כדי ליישם את הידע החדש לפני שאתם שוכחים אותו לצמיתות.

  •     טיפ מס' 4: תיישמו הכל.

    יש מצב שבין המשימות שקיבלתם יש כאלו שמאוד לא נוח לכם לעשות ולתרגל. אתם מוצאים 99 תירוצים כדי לא לעשות זאת ורוב הסיכויים שאתם פשוט פוחדים, פוחדים לצאת מגדר הנוחות. בדיוק משימות כאלה חובה לעשותכשאתם מתגברים על הפחדים שלכם אתם מקבלים המון המון אנרגיה וכתוצאה מכך ההישגים הרבה יותר איכותיים. 

  •  טיפ מס' 5: תעשו יותר, תחשבו פחות.

    כן, אולי זה הכלל החשוב ביותר, הפשוט ביותר ובו זמנית הקשה ביותר. כשאתם מבינים שצריך לעשות משהו… לראש שלכם מתחילות להיכנס מחשבות… 'פה צריך לחשוב', 'ואולי זה לא יצליח', 'טוב, אולי אני אשב עוד חצי שעה בפייסבוק…'. ברגע הזה אתם פשוט צריכים לאסוף את עצמכם, לנתק את כל המחשבות וישר ללכת לעשות, לתרגל, ליישם ולקבל תוצאות.

שיהיה לכם בהצלחה!