כתבות

כיצד ללמוד לרקוד במהירות?

הכל תלוי ברצון שלך ללמוד לרקוד ובכמות המאמץ שתשקיע על מנת להשיג את המטרה הזו. התפיסה שלפיה רק רקדנים מנוסים רוקדים טוב היא לא לגמרי נכונה.

אם המשימה שהצבת לעצמך היא ללמוד לרקוד טוב בטווח הקצר ביותר, יש לנו כמה המלצות עבורך.

בראש ובראשונה חשוב להבין שהתוצאה הסופית של האימונים שלך תלויה אך ורק בך ובמאמצים שלך. לא כדאי להאשים גורמים חיצוניים בדברים שלא מצליחים – המאמן, החברים בקבוצה, מזג האוויר בחוץ וכו'. אדם שהציב לעצמו מטרה – מחפש אחר אפשרויות, מתאמץ ומשיג את מה שהוא רוצה. אדם אשר לא רוצה או שאולי מתעצל – מחפש אחר תירוצים אצל הסובבים אותו. לעיתים רחוקות בריקודים מצליחים דבר-מה מהניסיון הראשון, לכן חשוב מאוד לא להפסיק או להתייאש, אלא להמשיך ולהתאמן.

בזמן האימון תתאמץ ותוציא מעצמך 100%! אל תרחם על עצמך ועל הכוחות שלך, תשקיע בעבודת השרירים, הרגל את הגוף שלך לתנועות חדשות. העייפות אחרי האימון היא סימן מעולה לכך שעבדת טוב על עצמך ועם הגוף שלך.

שים לב להוראות וההערות של המאמן, תקן את השגיאות שלך באמצעות אלמנטים טכניים נכונים יותר, מורכבים יותר. חשוב לזכור – עבוד על עצמך, על הגוף שלך! נקודה חשובה נוספת היא תשומת הלב המלאה שלך, שעליך להפנות לשיעור ולריקוד. אל תתן לגורמים זרים וחיצוניים להסיח את דעתך! חשוב רק על הריקוד שעליו אתה עובד ברגע הנתון, ומקד את מלוא הריכוז שלך בכיוון הזה.

וזכור – במהלך האימון הדבר היחיד שקיים עבורך הוא הריקוד! והכי חשוב, האמן בכך שהכל יצליח לך, ואל תתן לאף אחד ולשום דבר לקלקל את האמונה הזו בעצמך ובהצלחה שלך. בדרך זו הכל בהחלט יצליח לך.

אהבתם?! הטיפים שימושיים בשבילכם?

שתפו את חבריכם!

יצירת קשר
לפרטים צלצלו: 054-7768245

השם שלך

אימייל

טלפון